Ulaşım, Yol Tarifi

Bozcaada

İstanbul’a 400km, Ankara’ya 710km, İzmir’e 280km, Bursa’ya 320km, Çanakkale’ye 60km uzaklıktadır

İstanbul’dan ulaşım

1nci güzergâh: Tekirdağ, Gelibolu güzergahından, Eceabat veya Kilitbahir’e buradan feribotla Çanakkale’ye, Çanakkale'den Geyikli iskelesi'ne ve Geyikli'den de feribotla Bozcaada'ya ulaşabilirsiniz.

2nci güzergâh: Yenikapı’dan feribotla Bandırma’ya, Biga, Çan, Bayramiç, Ezine güzergahını takip ederek Geyikli İskelesi'ne ve buradan feribotla Bozcaada’ya ulaşabilirsiniz.

Bozcaada, İstanbul arası yaklaşık 7 saat sürmektedir.

Ankara’dan ulaşım

Eskişehir, Bilecik, Bursa, Çan, Bayramiç, Ezine üzerinden Geyikli iskelesinden, Bozcaada’ya ulaşabilirsiniz. Bozcaada, Ankara arası yaklaşık 12 saat sürmektedir.

Feribot Seferleri

Geyikli Bozcaada arasında feribot seferleri Gestaş Deniz Ulaşım tarafından yapılmaktadır. www.gestasdenizulasim.com.tr veya 444 0 752 çağrı merkezinden tarife ile ilgili bilgi alabilirsiniz

Otobüs ile

Bozcaada’ya pekçok şehirden düzenli otobüse seferleri bulunmaktadır. Ezine’ye ve Geyikli'ye (yaz aylarında) gelen otobüslerle de aktarmalı olarak Bozcaada’ya varabilirsiniz.

Uçakla Nasıl Gidilir?

Flyseabird deniz uçağı seferleri İstanbul Bozcaada arasında yapılmaktadır ve direk adaya ulaşmaktadır. Detaylı bilgi için www.flyseabird.com